Fundusze Europejskie, UMWP, UE
Wiadomości
Warsztaty dla przedstawicieli kadry zarządzającej Podmiotami Leczniczymi

Warsztaty dla przedstawicieli kadry zarządzającej podmiotami leczniczymi, odpowiedzialnymi za określanie strategii i zarządzanie procesami ochrony zdrowia oraz przedstawicieli Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego.

W imieniu Centrum Systemów Informacyjnych Ochrony Zdrowia oraz Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego zapraszamy na „Warsztaty dla przedstawicieli Kadry Zarządzającej podmiotami leczniczymi, odpowiedzialnymi za określenie strategii i zarządzanie procesami ochrony zdrowia oraz przedstawicieli Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego”, które odbędą się w dniu 11 kwietnia 2017 r. w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego w Sali Herbowej w godz. 10.00-15.00. Organizatorem warsztatów jest Centrum Systemów Informacyjnych Ochrony Zdrowia.

Zapraszamy do wzięcia udziału w warsztatach i prosimy o imienne zgłoszenie uczestnika do dnia 5 kwietnia na adres disi@pomorskie.eu .W przypadku pojawienia się pytań proszę o kontakt z p. Katarzyną Lemczak tel. 58 32 68 524

Agenda warsztatów

Prezentacje z warsztatów: 1 2

Sprawy urzędowe

Dodatkowych informacji może udzielić Ci Biuro Prasowe Urzędu pod numerem 58 326 85 36
lub adresem e-mail prasa@pomorskie.eu

Więcej o biznesie w regionie

Znajdziesz na stronach Departamentu Rozwoju Gospodarczego oraz Agencji Rozwoju Pomorza.